╤нформац╕йн╕ судов╕ системи
╤нформац╕йно-дов╕дкова система "Банкрутство"
04050, Укра╖на, м.Ки╖в, вул. Мельникова, 81 л╕т.А
Головна стор╕нка
Про нас
Варт╕сть послуг Нормативн╕ акти
Ре╓страц╕я Вх╕д заре╓строваному користувачу
Допомога
----------------------------------------------------------------------

Якщо Вам потр╕бна ╕нформац╕я з ╕нформац╕йно-дов╕дково╖ системи "Банкрутство", яку можливо знайти за кодом ╢ДРПОУ або ╕ншими рекв╕зитами, Вам потр╕бно стати заре╓строваним користувачем сайту та заключити догов╕р (текст договору) [номер, дату та в╕дпов╕дн╕ додатки до договору заповню╓ ДП "╤СС"].

Також пов╕домля╓мо, що користувач╕, з якими укладено догов╕р, можуть додатково отримувати послугу "Список контролю" (варт╕сть послуги), про що уклада╓ться додаткова угода до договору (текст додатково╖ угоди). Це послуга отримання ╕нформац╕╖ про п╕дпри╓мства (за кодом ╢ДРПОУ), щодо яких порушено справу про банкрутство, шляхом автоматичного надсилання пов╕домлення на електронну скриньку користувача.

Для ре╓страц╕╖ заповнити приведену нижче онлайнову форму. У раз╕ виникнення ускладнень звертайтесь до начальника в╕дд╕лу ведення окремих баз даних .

----------------------------------------------------------------------

Варт╕сть послуги з доступу до ╕нформац╕йно-дов╕дково╖ системи "Банкрутство" склада╓ 432 грн. 00 коп. (у тому числ╕ ПДВ 72 грн. 00 коп.) на м╕сяць.

Комплекс ╕нформац╕йно-техн╕чних послуг, що передбача╓ щоденне надсилання з ╕нформац╕йно-дов╕дково╖ системи "Банкрутство" оновлено╖ ╕нформац╕╖ про справи про банкрутство, що розглядаються судами Укра╖ни - 6318 грн. 00 коп. (у тому числ╕ ПДВ 1053 грн.) на м╕сяць.(текст договору)


Прим╕тка: вс╕ поля заповнювати обов'язково!

Контактна особа
Увага: Ми будемо використовувати ц╕ поля для зв'язку з Вами. Будьте особливо уважн╕ при введенн╕ email адреси.
╤м'я для контакт╕в
E-mail
Орган╕зац╕я
Увага: Ця ╕нформац╕я буде використана при складанн╕ ф╕нансових документ╕в (рахунок-фактура, податкова накладна).
Повна назва
Код ╢ДРПОУ
Юридична адреса
Фактична адреса
N св╕доцтва платника ПДВ
╤нд╕в╕дуальний податковий номер
Доступ
Увага: Якщо обраний Вами лог╕н вже заре╓стровано, Вам буде надана можлиав╕сть вибрати ╕нший. Велик╕ та маленьк╕ л╕тери в парол╕ розр╕зняються! Користуйтеся латинською абеткою.
Лог╕н
Пароль
П╕дтвердження паролю
 
----------------------------------------------------------------------